OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH

DRODZY PAŃSTWO!

Z myślą o nowym roku szkolnym przygotowaliśmy ofertę kursów językowych dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

 

Kursy standardowe Oxford Kids – zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut a dziecko ma codzienny kontakt z językiem angielskim poprzez PLATFORMĘ Z BAJKAMI stworzoną specjalnie pod kątem dzieci uczących się języka angielskiego na całym świecie (mamy podpisaną lojalnościową umowę z firmą amerykańsko-koreańską), na której to platformie znajduje się 3000 bajek i krótkich filmików animowanych z podziałem na kategorie i poziomy. Każda bajeczka dotyczy konkretnego tematu lub może być to seria bajek ze wspólnym bohaterem. Po każdej bajce dziecko ogląda quiz, który wypełnia i który zapisuje się na platformie. Bajka trwa od 2-10 minut max w przypadku mniejszych dzieci. Całe nasze nauczanie jest zintegrowane z tym systemem i dziecko osiąga bardzo dobre efekty.
Cena kursu to 189 zł 1-sza rata, w której zawierają się już materiały i platforma na cały rok (dostęp do platformy normalnie kosztuje 160 USD), plus 9 rat po 139 zł.

 

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY GRUPOWE ORAZ LEKCJE INDYWIDUALNE. NATIVE SPEAKERS, ZNIŻKI RODZINNE, PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW.

 

Będzie nam bardzo miło powitać Państwa w naszych progach i zaprosić do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy z myślą o nowym roku szkolnym!